Nasıl Çalışır?

Özel Ders Almak veya Vermek İsteyenler

Evet yanlış duymadınız, özel ders almak isteyenler veya özel ders vermek isteyenlerin buluştuğu yer, ozeldersilani.com.
İlan sitesi olarak çalışan sistemimize üye olarak veya üye olmadan alabileceğiniz özel ders hizmetleri bulunmaktadır.

Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

özel ders almak isteyenler ilgilendikleri branşlarda arama yaparak çıkan sonuçlara göre kendilerine uygun olan öğretmenle iletişime geçebilirler. Bunun için üyelik gerekmez.

Aradığım Özel Dersi Bulamadım! Ne Yapmalıyım?

Eğer aradığınız branş veya konuda ders bulamaz iseniz ne yapacaksınız? işte bu durumda sitemize üye olarak aradığını konuda özel ders ilanı verebilir, bu ilan için lokasyon bilgileri, ödeyebileceğiniz ücret bilgisini, dersin zamanlama planı ile ilgili bilgileri girebilirsiniz. Size uygun bir öğretmen mutlaka sizinle iletişime geçecektir.

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Çok kolay! tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve branşınız ile ilgili ilan yayınlamak. Güzel hazırlanmış bir özel ders ilanı çok fazla talep çektiğini unutmayın!

Dikkat çeken bir ilan hazırlamak için neler yapmalıyım?

  • İlanınızı anlatan bir görsel diğer ilanlara göre %50 daha etkilidir.
  • İlanınızın başlığını en çok aranan kelimelere göre hazırlamanız diğer ilanlara göre %15 daha etkilidir. Örnek: Matematik Özel Ders
  • İlanınızın açıklama yazısı olanlar diğerlerine göre %10 ve net bilgilerle hazırlanmış açıklama yazısı ise %15 daha etkilidir. Örnek: İlkokul düzeyinde, ilkokul 1. sınıf matematik, 2. sınıf matematik 3. sınıf matematik, 4. sınıf matematik seviyelerinde dersler veriyorum. Konu anlatımı, Test teknikleri, Pratik yollar veya ödevlerinize yardımcı oluyorum. vs.
  • İlanınızı hazırlarken belirleyeceğiniz özel ders ücreti tercih sebeplerinden biridir. Dolayısıyla abartılı ücret talep etmeniz ilanınızın etkileşim almaması demektir. Ancak talep ettiğiniz ücreti açıklama bölümünde vereceğiniz gerekçelerle anlaşılabilir ve kabul edilebilir hale getirebilirsiniz. Düşük ücretler ilk tercih edilen ilanlar olsa bile verilen eğitimin kalitesi gerçek tercih sebebidir. Bu durumda kaliteli özel ders için yüksek ücret yoktur doğru seçilmiş ücret vardır.
  • Ders ilanlarında en önemli özellik ise lokasyon bilgisi eklemek, Lokasyon bilgisi ekleyenler diğer ilanlara göre %40 daha etkilidir. Kendi lokasyon bilgimi nasıl bulabilirim diye merak ediyorsanız alttaki resimbe verildiği gibi Google maps’e girerek bulunduğunu noktayı harita üzerinde bulmanız ardından bulunduğunuz noktaya sağ tıklayıp burası neresi? seçeneğini seçmeli ardından çıkan sonuçlarda Enlem(Latitude) ve Boylam(Longitude) bilgilerini görebilirsiniz.

google maps enlem boylam bulma

İlan vermek ücretli mi?

Özel Ders İlanı olarak sitemizde ilan vermek tamamen ÜCRETSİZDİR. İlan verenler daha fazla insana ulaşmak kendi ilanlarının diğer ilanlar arasında kaybolmasından yakındığı durumlarda ise öne çıkmak için reklam paketlerimizden birini alarak ilanlarını daha fazla öğrenci veya veliye ulaştırabilir. Ücretsiz özel ders ilanları 180 gün boyunca yayında kalacak şekilde planlanmış daha sonrasında ilan yayından kaldırılır. Bunun sebebi ise ilanı yayınlayan öğretmen, öğrenci veya velinin ihtiyacının karşılanmış olması veya başka birisi ile anlaşmış olması veya ihtiyacın ortadan kalkmış olması olabilir.
Süresi biten ilanlarınız için yeniden ilan verebilirsiniz, bunun için yeniden üye olmanıza gerek yoktur. Yeni ilan vermek için hesabınıza bağlanıp yeni ilan ver butonu ile ilerleyebilirsiniz.

Eğitim bir toplumun gelişmesinde tek ve en önemli basamaktır! Böylesine önemli konuda katkıda bulunmak için hazırladığımız web sitemizde bir çok özelliği ÜCRETSİZ bulacaksınız, ama web sitemizin ve hizmetlerimizin devam edebilmesi içinde bazı ek özellikleri ücretli haline getirdik. Ücretli özellikleri satın almadan da ilan yayınlayabilir, gelen taleplere cevap verebilir, iletişim bilgilerinizi açık/kapalı yayımlayabilirsiniz.

Özel Ders İlanları Nasıl Çalışır?

Ders ilanı verenlerin girdiği bilgilerden biride lokasyon bilgisidir. Lokasyon bilgisi giren ilan verenler harita üzerinde görünecek ve özel ders arayanlara en yakın konumda çıkma şansını yakalayacaktır. Lokasyon bilgisi giren kişiler, yol ve zaman tasarrufu elde ederler çünkü kendilerine en yakın ve en uygun ilanı bulmuş olurlar.

Not

Eğitim ve Öğretim hangi branşta olursa olsun sürekliliği gerektiren bir ihtiyaçtır. Eğitim ihtiyacınız ister fen bilimleri, ister sosyal bilimler, isterse sanat gibi konularda veya bedensel eğitim olan spor dallarında olsun, bir öğretmen ve bir öğrenci olan her dersi özel ders ilanı sitemizde yayınlayabilir ve bulabilirsiniz.

Özel Ders İlanı Yönetim.